Poprvé ve východní Evropě zde budou vystaveny nejnovější zdroje nepřerušitelného napájení (UPS) firmy APC Back-UPS Pro®. Jedná se o první řešení UPS podporující univerzální sériovou sběrnici (USB - Universal Series Bus) a plně kompatibilní s operačním systémem Microsoft Windows 98.
"Čeští a slovenští uživatelé informačních technologií začínají ve zvýšené míře vyžadovat nejvyšší spolehlivost a dostupnost svých informačních systémů. Nikdo si nemůže dovolit ztráty vyvolané prostoji nebo riskovat ztrátu dat nebo poškození hardwaru způsobené problémy při napájení ze sítě," řekl Vladimír Havránek, manažer prodeje firmy APC pro ČR a SR. " Jsme rádi, že našim současným i potenciálním zákazníkům můžeme nabídnout nejširší a nejinovativnější řadu prostředků pro ochranu napájení v současnosti."
řešení ochrany napájení pro desktopy
se zaměří na vysoce výkonná zařízení na ochranu před napěťovými rázy SurgeArrest® a běžné i vysoce výkonné zdroje nepřerušitelného napájení pro PC, APC Back-UPS® a APC Back-UPS Pro®. Vystaveny budou rovněž produkty specificky vyvinuté pro trh s napětím sítě 230 V a podmínkami, které se vyskytují v České a Slovenské republice. Zcela první řešení UPS podporující univerzální sériovou sběrnici (USB - Universal Series Bus) a plně kompatibilní s operačním systémem Microsoft Windows 98, APC Back-UPS Pro 650, zde bude vystaveno poprvé ve východní Evropě.
řešení ochrany napájení pro servery
jejichž jádro tvoří produkty APC Smart-UPS®, které budou vystaveny v "rackových" jednotkách předních OEM partnerů.
řešení ochrany napájení pro datacentra
včetně modulárního zařízení APC Matrix-UPS a produktu Symmetra.
American Power Conversion je zaměstnavatelem dodržujícím pravidla rovnosti pracovních příležitostí. Všechny použité ochranné známky jsou vlastnictvím jejich majitelů.