Služba SpiNet Single

Vaše cesta na informační dálnici vede přes SpiNet

Společnost SpiNet se zabývá poskytováním služeb interaktivního připojení k síti Internet. Připojení je realizováno dial-up modemem protokolem PPP pro lokální počítače a jednotlivé pracovní stanice počítačových sítí. Každý zákazník získá statickou IP adresu, E-mail adresu a plnou konektivitu k Internetu. E-mail adresa je udělena v rámci domény login.cz, která je shodná pro všechny zákazníky SpiNetu. Uživatel má možnost volby tzv. login jména, které se stane levou částí jeho adresy elektronické pošty.

Ceny služeb jsou stanoveny na měsíční paušální poplatek 202,-Kč a poplatek za dobu připojení k síti 1,-Kč za každou započatou minutu připojení. Dále je stanoven jednorázový zaváděcí poplatek 490,-Kč. V současné době je připojení dodáváno jako kompletní balíček obsahující vybraný software, český manuál, SpiNetWARE a další zajímavosti, které usnadní uživatelům Internetu jejich práci. Ceny těchto produktů jsou uvedeny v ceníku služeb firmy SpiNet.

Za tyto ceny společnost SpiNet poskytuje svým zákazníkům služby plného připojení k síti Internet, s možností využití kompletní sady protokolů TCP/IP a jakékoli služby Internetu. SpiNet také poskytuje základní poradenskou službu prostřednictvím elektronické pošty a faxu a informační server World Wide Web. Za další poplatky je možné objednat specializované školení uživatelů, instalaci komunikačního systému apod.

Uživateli k připojení postačí počítač třídy PC, Mac nebo UNIX, modem vhodný pro provoz v ČR a komunikační software spodporou PPP protokolu.

V oblasti software je SpiNet dodavatelem produktů společností SPRY(Internet In A Box, Internet Office), Netscape( Netscape Navigator Personal Edition) a Microsoft(Microsoft Internet Explorer.....). Všechny tyto produkty obsahují prostředky pro využívání hlavních služeb Internetu (např. World Wide Web, Electronic Mail a další). Produkty jsou dodávány ve verzích pro operační systémy MS-Windows 3.x, Windows95, Windows NT, Mac a Unix.

Společnost SpiNet je připojena na veřejnou telefonní síť dostatečně dimenzovanou sérií pražských, brněnských a ostravských telefonních čísel a dále pevnou linkou k Internetu prostřednictvím společnosti EUnet - největšího komerčního poskytovatele této služby v Evropě. Podporovaná rychlost pro přenos dat po komutované lince je 28.8kbps.

Bližší informace o poskytovaných službách či dodávaném software Vám poskytne SpiNet Info Service nebo některý z autorizovaných dealerů.

 

[Zpět na hlavní stránku] - [Zpět]