Intergraph tvrdí, že Wildcat se vyrovná grafice InfiniteReality od Silicon Graphics v některých benchmarcích, v ostatních ji asi o čtvrtinu překonává. Ceny stanic (TDZ ViZual 2000 GX1) s touto kartou startují od osmi tisíc dolarů. Nejdůležitější technická data akcelerátoru jsou: 6 mil. trojúhelníků za sekundu (špičky na PC s čipy od 3DLabs mají okolo 1.5 mil.), 90 mil. vykreslených pixelů za sekundu.
Živě komentuje: to, co nyní sledujeme, je finiš desetiboje a není divu, že se Intergraph vybičoval k neobvyklému, hlavně u něj nezvyklému tempu. Je jasné, že oblast grafických stanic s Windows NT začíná být velice významnou a lukrativní, a že konkurenti tvrdě dotahují: Hewlett-Packard a jeho Kayaky zatápí Intergraphu už dva roky, Compaq hodlá už v říjnu uvést na trh další špičkovou grafiku s názvem Powerstorm 300 a samozřejmě Silicon Graphics taky "něco chystá", konkrétně svá Visual PC. Letos se má na světě podle analytiků z Aberdeen Group prodat 1.4 mi. PC, které mohou nést název "grafické stanice"; proti tomu se prodá už jen půl miliónu unixových stanic, a rozdíl se nadále zvětšuje.
Prognózy týkající se výkonnosti těchto stanic je lepší zcela pominout až do té doby, než bude proveden přímý "rozstřel" na stejné konkrétní aplikaci a konkrétních strojích. Trojúhelníky a megapixely samozřejmě dávají určitou představu, ale spíše o tom, jak se celkově zlepšuje grafická výkonnost osobních počítačů - pokud se vrátíme o dva roky zpět, byl vrcholem jeden mil. trojúhelníků, dnes je to šestkrát více.