Český Internet 30.4. - Cosi velkého se rodí
Jak jste si asi všimli, tyto stránky už nebyly nějakou dobu aktualizovány. Je mi to líto, ale nezoufejte! Inspirován návštěvou Michaila Gorbačova jsem totiž vyhlásil velkou perestrojku (ne, popravdě jsem začal už dříve). Nejpozději na přelomu května a června by se měly ukázat její plody: změněn bude celý ráz těchto stránek a rozšířen bude i obsah. Hlavní změnou však bude rozšíření o aktuální zpravodajství, které v současné době chybí. Tak prosím vydržte.

Zajímají vás podrobnější informace o naší službě...?


T E S T Y
Aktuální výsledky důkladných měření kvality služeb významných poskytovatelů připojení do Internetu u nás. Najdete zde i starší hodnoty a můžete si udělat opravdový obrázek, jak na tom jednotlivé firmy jsou.
CENY ZA PŘIPOJENĺ
O peníze jde vždycky až na prvním místě, proto ani u nás nemůže chybět přehled cenových relací jednotlivých firem. Ale nezapomeňte, cena je důležitá, ale není všechno. Nejsme přece tak bohatí, Heleno, abychom si mohli kupovat levné věci.
PREHLED PROVIDERU
Znáte některého konkrétního poskytovatele a chcete se o ní dovědět co nejvíce ? Hledáte kontaktní místa, adresy, telefony, spojení na Internetu nebo vás zajímá jen přehled služeb u jednotlivých firem. Pak je tu pro vás náš přehled poskytovatelů připojení.
PRIPOJNA MISTA
Snažíte se najít vhodného poskytovatele v místě svého bydliště ? Jste-li z Prahy, asi to nebude problém. Ale ani pokud jste odjinud, není nic ztraceno. Je tu pro vás přehledný souhrn přípojných míst do sítí všech tuzemských poskytovatelů.
TEMA MESICE
Každý měsíc nové téma, každý měsíc nové srovnání některého článku v řetězci zvaném poskytování připojení do Internetu. To je naše Téma měsíce.


Chcete-li být informováni o všech závažnějších novinkách, nechte nám prosím vaši elektronickou adresu.

E-mail: 


Na Seznam | na Český Internet | Napište redakci

Grafická úprava copyright © 1996 Seznam
Copyright © 1996,1997 Marek Antoš
Všechna práva vyhrazena